Hakkımızda

/
Kurumsal
/
Hakkımızda
Hakkımızda

Horoz Demir, 2012 yılından bu yana metal tekerlek, garaj kapısı aksamları, raylı kapı sistemleri aksesuarları, menteşe, sürgü gibi kapı aksesuarları ve iskele bağlantı parçaları üretmektedir.

Kurulduğu günden bu yana ilklerin ve yeniliklerin adresi olan Horoz Demir, yana kayar raylı tip garaj kapı aksamlarında Türkiye’de en fazla ürün çeşidini müşterilerine sunmaktadır.
2012 yılından beri ISO 9001 Belgesine sahip olan ve en yüksek kalite standartlarından ödün vermeyen kuruluşumuz ayrıca Raysız Tip Garaj Kapı Sistemi Aksamları üretiminde Türkiye’deki tek, rakipsiz ve öncü kuruluştur.
Kullanım kolaylıkları ve dayanıklılıkları sebebiyle her geçen gün standart tip mil menteşelerin yerini alan özel tasarımlı menteşeler de Türkiye'de sadece firmamızın üretim gamında yer almaktadır.
Horoz Demir olarak, en yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek, etik rekabet şartları doğrultusunda, sürdürülebilir büyümeyi odaklayarak, istikrarlı fiyat politikaları ile sektöre ve ülkemize hizmet etmekten onur duyuyoruz.